Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 30,00 €

Perkamiausi

Prekės su nuolaida

Karnavalines kaukes

Karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Manoma, kad veido slėpimas po kauke atkeliavo iš senų pagoniškų tradicijų. Daug vandens  nuo tų laikų nutekėjo, bet įvairūs kaukėti vakarėliai vis dar populiarūs.

 

Jei nusprendėte suteikti savo šventei teatrališkumo, pirkti ar nuomotis visą kostiumą nėra būtina. Gal dalyviams pakaks tik karnavalinių kaukių? Švenčiant namuose plaikstytis vaiduoklių ar supermenų apsiaustais ne visada patogu. Tuo tarpu kaukės didelių problemų nesukels. Susibūrimo eigoje jas galima nusiimti, o paskui vėl užsidėti – viskas pagal jūsų norus ir šventės planą.

Karnavalines kaukes

Aktyvūs filtrai

Gelezinio zmogaus...

7,00 €Kaina

- Viso veido vaikiška/vyriška Geležinio žmogaus karnavalinė kaukė skirta įvairioms šventėms, vakarėliams, pobūviams, karnavalams, gimtadieniams, helloweenui ar vaidinimams.

- Pagaminta iš plastiko;

- Aukštos kokybės;

- Svoris: 18g.

Juoda venecijos, domino kauke
  • -2,00 €

Juoda venecijos, domino kauke

6,00 €Bazinė kaina 8,00 €Kaina

- Pusės veido moteriška karnavalinė kaukė skirta įvairioms šventėms, vakarėliams, pobūviams, karnavalams, gimtadieniams, darbo baliams ir kitoms pramogoms.

- Medžiaga: nėriniai;

- Dydis: 30 cm x 10cm.

Raudona venecijos kauke

9,00 €Kaina

- Pusės veido moteriška karnavalinė kaukė skirta įvairioms šventėms, vakarėliams, pobūviams, mergvakariams, karnavalams, gimtadieniams, darbo baliams ir kitoms pramogoms.

- Medžiaga: Plastikas, nėriniai ir kt.

- Spalva: Raudona

- Dydis: 10.5 cm x 19 cm

Vyriška auksinė pirato karnavalinė kaukė
  • -4,00 €

Auksine pirato karnavaline...

3,00 €Bazinė kaina 7,00 €Kaina

- Blizganti viso veido vyriška pirato karnavalinė kaukė skirta įvairioms šventėms, vakarėliams, pobūviams, karnavalams, gimtadieniams, helloweenui ar vaidinimams.

- Pagaminta iš plastiko;

Kaip išsirinkti kaukę?

 

Šios prekės skirtos smagumui, jos nedėvimos kasdien, tačiau jei vakarėlio metu jausitės nepatogiai, tikrai užsimanysite kaukę nusiimti ir daugiau net pažiūrėti į ją nebenorėsite. Kad taip nenutiktų, apgalvokite, kokiai šventei ruošiatės ir ką veiksite jos metu. Jei tai neilgas vaidinimas, kuriame atliekate tam tikrą vaidmenį, net ir ne itin patogi kaukė reikalų nesugadins. Jei su ja teks praleisti ilgesnį laiką, geriau, kad ji jūsų neerzintų. Pavyzdžiui, karštesniu oru tikrai nekaip jausitės su kauke, kuri dengia visą galvą, ar net trukdo kvėpuoti.

 

Jei planuojate sėdėti prie stalo ir užkandžiauti, burną dengianti kaukė nelabai tiks. Tokiu atveju ko gero patogiausia rinktis domino akinius, tik akis dengiančią Venecijos kaukę ar kažką panašaus. Tokios kaukės bus patogios ir įvairių žaidimų, ratelių, šokių metu, kadangi jos neapriboja jūsų regėjimo lauko.

 

Suaugusieji karnavalines kaukes paprastai dėvi tik tam tikrų progų metu. Tuo tarpu vaikams jos gali tapti kasdienių žaidimų dalimi. Juk smagu ryte atsikėlus iš lovos tapti Betmenu, o po pietų – Dartu Veideriu iš „Žvaigždžių karų“. Vaikams taip pat patinka įvairių gyvūnų kaukės.

 

Kaukės pagal tematiką

 

Jei numatomas vakarėlis ar šventė turi savo temą, pasistenkite į ją pataikyti – taip pamaloninsite organizatorius. Pagal temas galima išskirti:

 

-           kalėdines kaukes;

-           Helovyno kaukes;

-           gyvūnų (ožiuko, vilko, kiškio ir t. t.) kaukes;

-           klounų kaukes;

-           piratų kaukes;

-           Venecijos kaukes;

 

Žinoma, bet kuriuo atveju galima žvelgti į viską labai kūrybingai ir išsirinkti tai, kas patogu, įdomu ir smagu. Juk net ir Helovyno kaukės nebūtinai privalo atrodyti tikrai baisios, jei jums norisi daugiau romantikos.