Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 5,00 € - 79,00 €

Perkamiausi

Prekės su nuolaida

Karnavaliniai kostiumai

Karnavaliniai kostiumai – ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų šventėms

Vis dar atsiranda manančių, kad karnavaliniai kostiumai skirti tik darželiuose ar mokyklose vykstančioms vaikų šventėms. Tačiau šiandieną net ir įmonių darbuotojai organizuoja teminius vakarėlius, kurių metu ir suaugusieji turi galimybę įsikūnyti į įvairius filmų ar pasakų personažus.

 

Jei ir jūs su draugais ar kolegomis planuojate surengti šaunų teminį vakarėlį, užsukite pasidairyti į tusams.lt. Čia rasite nuotaikingus karnavalinius kostiumus skirtus tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Karnavaliniai kostiumai

Aktyvūs filtrai

Karnavaliniai kostiumai vaikų šventėms

 

Jūsų sūnus pamišęs dėl Žmogaus voro? Tad kodėl jam nesuorganizavus gimtadienio šio superherojaus tema?! Išpildykite šią svajonę ne tik pakviesdami animatorių, bet ir patį sukaktuvininką pavertę jo mylimu didvyriu. Beje, Žmogumi voru gali pavirsti ne tik vaikas, bet ir brolis, tėtis ar mylimas dėdė.

 

O gal jūsų dukra dievina princeses ir svajoja per savo gimimo dieną pasipuošti pasakiška princesės Elzos suknele? Ši misija taip pat įmanoma! Pas mus rasite ne tik Elzos, bet ir kitus karnavalinius kostiumus, skirtus tiek mergaitėms, tiek berniukams.

 

Tad nepulkite į paniką, jei jūsų vaikai pareiškia, kad jie nori tapti Karibų jūros piratais, Super Mario, viduramžių riteriais, Pelenėmis, fėjomis ar net dinozaurais. Interneto parduotuvėje tusams.lt atrasite tikrai gausią vaikams skirtų karnavalo kostiumų pasiūlą.

 

Karnavalo kostiumai skirti ne tik vaikams

 

Sužinojote, kad įmonėje rengiamas Helovyno vakarėlis ir blaškotės pasimetę po namus, kuriuos gi drabužius paaukoti kostiumui? Nurimkite. Giliai įkvėpkite. O dabar jau galite keliauti į mūsų parduotuvę ir joje išsirinkti patį vaiduokliškiausią arba smagiausią Šiurpnakčio šventės kostiumą.

 

Prie karnavalams skirtų kostiumų rasite pateiktus išmatavimus, tad tikrai išsirinksite sau tinkantį – zombio, pirato(-ės), linksmo ateivio, Supermeno ir t. t.

 

Jei pritrūksta idėjų šventei

 

Mažieji šeimos nariai paprastai žino ko nori ir be užuolankų pareiškia, kad šį gimtadienį švęs piratų, fėjų, princesių, super didvyrių, policininkų ar kitomis panašiomis temomis. O jau toliau viskas paliekama tėvelių fantazijos bei piniginės galimybėms.

 

Suaugusieji, ypač vyresnės kartos, laikosi konservatyviau ir šventes įpratę švęsti tradiciškai. Tačiau jaunimas drąsiau įsileidžia vakarietišką kultūrą ir nevengia Kalėdų, Naujųjų metų ar Mirusiųjų dienos paminėti netradiciniu būdu.

 

Smagią šventę galima sukurti tiek mažiesiems padaužoms, tiek vyresniems ir rimtesniems. Tad jei laukiate būrio svečių, bet pritrūkote idėjų vakarėliui, galite pasinaudoti šiomis.

 

-           Persirenkite filmų ar pasakų herojais. Galite rinktis personažus iš vieno filmo, o gal pasiūlyti persirengti savo mylimais didvyriais.

-           Surenkite kaukių balių. Ir tam visai nebūtina laukti Kalėdų ar Naujųjų metų. Tiesiog, vieną savaitgalį surenkite tikrą Venecijos karnavalą.

-           Prabangus vakarėlis nukels jus ir jūsų svečius į Vienos balių, kur jau reikės ne šiaip sau karnavalinių kostiumų, bet vakarinės suknelės ir smokingo.

-           Užkurkite visiems puikią nuotaiką retro stiliaus vakarėlyje.

-           O gal persikelkite į viduramžius ir pasijuskite damomis ir riteriais.

-           Fantastikos gerbėjams be abejonės patiks „Transformerių“ bei „Žvaigždžių karų“ temos.

-           Na, o kitiems galima pasiūlyti persirengti Italų mafijos personažais.

-           Atšvęskite Kalėdas „Havajuose“, „džiunglėse“, ar „laukiniuose vakaruose“.

-           O galbūt kažkas norės persirengti hipiais, riteriais ar kokios nors profesijos atstovais.

-           Pabandykite pažaisti „kuo norėjau būti užaugęs“ arba „kuo būsiu užaugęs“ tema.

 

Taigi tereikia čiupti ir sugeneruoti visiems tinkančią vakarėlio idėją, išsiųsti kvietimus ir išsirinkti karnavalinius kostiumus.

 

Išsirinkite, užsakykite, puoškitės

 

E-parduotuvėje tusams.lt rasite apie 100 įvairių vaikams ir panašiai tiek suaugusiems skirtų karnavalo kostiumų. Prie kiekvienos prekės nurodyti dydžiai bei matmenys, tad rinkitės atsižvelgdami į savo dėvimų drabužių dydžius. O jei kyla dvejonių, susisiekite su mumis telefonu +37067965943, el. paštu info@tusams.lt, per Facebook arba užpildę užklausos formą.

 

Jei vis tik pasirodys, kad jūsų įsigytas kostiumas netinka, mes jį priimsime atgal, o jums grąžinsime pinigus. Daugumą prekių turime vietoje, todėl užsisakę Lietuvoje, kostiumus gausite per 1-2 darbo dienas.

 

Prieš siųsdami klientui, kostiumus patikriname ir įsitikiname, kad jie tikrai kokybiški, be pastebimų defektų.

 

Mums rūpi jūsų vakarėlio sėkmė, tad parūpinsime pačius geriausius karnavalo kostiumus, jūsų įvaizdžiui sukurti.