Karnavaliniai kostiumai

Karnavaliniai kostiumai

Gruodis – vienas smagiausių mėnesių, kuriame yra daug malonaus šventės laukimo, jaudinančių akimirkų vaikų karnavaluose, linksmybių kolektyvų šventėse ir ramybės bei šilumos šeimos susibūrimuose. Tai metas, kai norisi puošti ne tik namus, bet ir pačiam sužibėti netikėtu įvaizdžiu.

Veido kaukes karnavalams

Veido kaukes karnavalams

Karnavalinės kaukės yra puikus aksesuaras karnavalui. Puiki kaukė karnavalui yra tikras meno kūrinys. Šiame straipsnyje mes kalbėsime kaukių istoriją ir kai kurias jų rūšis.

Karnavaliniai rubai. Patarimai.

Karnavaliniai rubai. Patarimai.

Karnavaliniai rūbai arba kitaip traktuojami karnavaliniai kostiumai gana dažnai praverčia tais atvejais, kai organizuojami įvairūs teminiai vakarėliai, kurie šiandien yra gana populiarūs. Vis dėlto, gana dažnai tenka sukti galvą, kur įsigyti tam tikrą vakarėlio temą atitinkančius drabužius. Gana dažnai visų pirma pagalvojama apie karnavalinių drabužių nuoma, tačiau šis sprendimas ne visada pasiteisina, nes nuomos kainos paprastai būna gana didelės. Nors išsinuomoti drabužius labai paprasta,...

Eastcon kaukiu paroda

Eastcon kaukiu paroda

Dalyvavome Eastcon koncerno žaidimo "Kauno Karnavalas" finale, kuris vyko 2015.03.14 Žalgirio arenoje. Prekiavome karnavalinėmis kaukėmis renginio metu, kad visi dalyviai būtų puošnesni. Pasiūloje turėjome populiariausias atributikas, tokias kaip: domino, venecijos, personažų ir kitas kaukes.

Helovynas - kas tai per šventė?

Helovynas - kas tai per šventė?

Helovinas (dar kitaip vadinamas Helouvynas, Helovynas, VLKK taip pat siūlo naudoti pavadinimą Vaiduoklių šventė) − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai dėvi specialius karnavalinius kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, sakydami: „Vaišės arba pokštas“. Daugelis iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Taip pat pasakojamos baisios istorijos, žiūrimi siaubo filmai, krečiamos šunybės.